Michał Hoffman

Michał jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapii i Doradztwa (BACP) oraz członkiem akredytowanym brytyjskiego Krajowego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Poradników (NCPS). Specjalizuje się w pracy z dorosłymi i młodzieżą, pomagając im w poprawie jakości życia i rozwiązywaniu trudności. Michał prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim, co pozwala na dotarcie do szerszego kręgu osób poszukujących wsparcia.

Z wykształcenia jest psychologiem i psychoterapeutą humanistycznym, posiadającym kwalifikacje i doświadczenie w stosowaniu elementów współczesnych podejść terapeutycznych, takich jak terapia poznawczo-behawioralna i DBT. Michał oferuje pomoc w przypadku problemów osobistych takich jak stres, lęk, niska samoocena, wypalenie zawodowe, nękanie w szkole czy pracy, trudności w relacjach interpersonalnych, a także w bardziej złożonych przypadkach klinicznych, takich jak depresja, nerwica czy złożona żałoba.

Doświadczenie i kwalifikacje Michała:

  • Mgr Psychologii – Uniwersytet Londyński (nostryfikacja Uniwersytetu SWPS)
  • Dyplom zawodowy Level 5 w zakresie udzielania porad psychoterapeutycznych – Fundacja Króla Karola III
  • Dyplom Level 4 w zakresie umiejętności i teorii poradnictwa – Fundacja Króla Karola III
  • Certyfikat Level 3 w zakresie umiejętności doradczych – Inter-psyche Training Institute – Narodowy Fundusz Zdrowia Wielkiej Brytanii
  • Certyfikat Level 2 w zakresie zrozumienia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży – TQUK
  • podyplomowe studia z zakresu Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

Michał posiada również tytuł doktora nauk (PhD) z zakresu nauk społecznych i informatycznych, uzyskany na Uniwersytecie w Southampton. W swojej pracy łączy psychoterapię z doświadczeniem zdobytym w innych obszarach, takich jak inżynieria danych i zarządzanie w szkolnictwie wyższym, oferując także mentoring oraz coaching zawodowy.

Michał prowadzi także konsultacje w zakresie wspierania neuroróżnorodności oraz wspiera osoby wysoko wrażliwe zmagające się ze złożonymi wyzwaniami emocjonalnymi i psychologicznymi. Michała interesują również zagadnienia związane z osobowością, seksualnością oraz zapobieganiem wypaleniu zawodowemu.