Informacje

Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna Gospody-Med istnieje od 2001 roku (przed 2001 działała jako Grunwaldzka 505). Oferujemy świadczenia w Poradni dla Dorosłych (Gospody 19) oraz w Poradni dla Dzieci i Młodzieży (Gospody 7).

Jako najdłużej funkcjonująca i największa poradnia o tej specjalizacji w Gdańsku, udzieliliśmy do października 2018 największej ilości świadczeń w powiecie grodzkim.

Zatrudniamy 8 psychiatrów specjalistów, 10 psychologów klinicznych (w tym specjalistów II stopnia) i certyfikowanych psychoterapeutów pracujących w ujęciu psychodynamicznym i poznawczo-behawioralnym.

Psychoterapie prowadzone są z grupami, małżeństwami, rodzinami oraz w trybie indywidualnym. Leczymy pacjentów z zaburzeniami osobowości, nerwicami, psychozami, a także kryzysami życiowymi. Pomagamy klientom zmagającym się z trudnościami takimi jak problemy adaptacyjne, fobie społeczne, kryzysy zawodowe, problemy w życiu osobistym, zaburzenia depresyjne i lękowe.

Psychoterapie poddawane są regularnej superwizji superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Praca z ludżmi i możliwość pomocy im w odzyskaniu radości życia, w odzyskaniu motywacji i energii, powrotu dobrego samopoczucia, godnego funkcjonowania oraz rozwoju –  to nasza pasja. W pracy wykorzystujemy stale uaktualnianą wiedzę.

Aktualnie w Poradni dla Dorosłych zarejestrowanych jest 4442 pacjentów, natomiast w Poradni dla Dzieci i Młodzieży jest 1738 pacjentów. Przyjmujemy: dzieci, młodzież, dorosłych oraz pacjentów w wieku podeszłym.

Nasza poradnia posiada certyfikat jakości ISO 9001.

>Skontaktuj się z nami<